Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

KITEBOARDING

Úvod KITEBOARDING

Kiteboarding

Kiteboarding je sport, který se stává čím dál tím víc populárnější. Jestli už Vás nebaví válet se u moře a chcete začít sportovat, tak kite je pro Vás to právé. Nemusíte se bát, že Vám to nepůjde. Kite opravdu není těžký a pod vedením dobrého instruktora to zvládne téměř každý.

Jak na kiting? Nejjednodužší a nejmíň bolestivá cesta je kurz kiteboardingu, proto by jsme Vám rádi představili nabídku našich kite kurzů:

Německo Rujana, Rakousko Neusiedler, Mauritius Le Morne, Lanzarote Famara, Egypt Hurgáda

Po dohodě možnost individualních termínů, nebo jiného místa. Napište nám vaše představy a my se pokusíme Vám naplánovat kite dovolenou podle Vašeho přání.


Kurz kiteboardingu:

2 denní kurz (1 den + 1 den zdarma) 6hod výuky 5490Kč

3 denní kurz (2 dny + 1 den zdarma) 9hod výuky 6490Kč

4 denní kurz (3 dny + 1 den zdarma) 12hod výuky 7490Kč

5 denní kurz (4 dny + 1 den zdarma) 15hod výuky 8490Kč

6 denní kurz (5 dní + 1 den zdarma) 18hod výuky 9490Kč


Pro úplné začátečníky doporučujeme minimálně 4 denní kurz.


TERMÍNY LÉTO 2020: Aktualizované termíny !!!

Vážení klienti, zdá se, že situace se konečně příznivě obrací a pevně věříme, že bude možné vycestovat v létě na Rujánu. Aktualizovali jsme naše termíny a přijímáme rezervace. Kurzy se rychle plní. V případě zájmu prosím vyplňujte formulář(níže) nebo volejte a pište.

Budme se na Vás těšit.  Team Ski surf sport


V těchto dnech budeme v kempu a vy si sami vyberete (nahlásíte předem), které dny za námi přijedete.

4.7. - 12.7.2020 Rujána Německo

25.7. - 2.8.2020 Rujána Německo     

22.8.- 30.8.2020 Rujána Německo 

 

 

 

My jsme na Rujáně v kempu po celou dobu vypsaného termínu, ty sám si vybereš kdy za námi chceš přijet a na kolik dní. Na Rujáně je velkou výhodou mělká voda a stálý vítr. Ze všech kurzů máme 95% úspěšnost větrnostních podmínek. Bydlení je v kempu Suhrendorf, kde je skvělé zázemí. Rezervaci můžeš udělat na info@skisurf.cz, nebo dole na stránce pomocí formuláře!Z dílny našich kurzantů :)


Přihláška na kurz
Typ KURZU
Počet dní
antiSpam [nový kód]