Novinky
Krumlovský maraton 14.10.2017

Již tuto sobotu se jede poslední závod vodácké sezóny 2017 a to Krumlovský maraton. My se budeme účastnit na megaboardu a rádi vás vezmeme do party ať už jako diváky,...

více
Vltava 3 jezy

Ve Státní Svátek 28.9.2017 jsme se zúčastnili akce 3 jezy. Spluli jsme Vltavu na megaboardu a jednotlivých boardech. Akce se opravdu vydařila a těšíme se příští rok na další splutí! Fotky...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Co je to paddleboarding?

Úvod PADDLEBOARDING

Paddleboarding je vodní sport, při kterém stojí jezdec na prkně (paddleboard) podobném surfovému longboardu a používá k pohybu vpřed dlouhého pádla. Podle anglického „Stand Up Paddling“ („pádlování ve stoje/vzpřímeně“) zapojíte všechny svaly v těle včetně těch vnitřních, které se posilují nejhůře. Paddleboarding je sportem, při kterém člověk rovnoměrně zapojuje celé tělo, zlepší smysl pro rovnováhu a fyzickou kondici. Podle lékařských studií při pádlování dochází k zapojení velké skupiny svalů od lýtkových na nohou, přes zádové a šikmé břišní, až po všechny svaly na rukou. Navíc se jedná o aerobní sport. Při jízdě člověk stojí na surfu a dlouhým pádlem se snaží pádlovat a když už nemůže, tak si může sednout a jen se nechat unášet po proudu řeky. 

 

Tento sport může dělat absolutně každý, tím myslíme i děti :) Je jen na vašem uvážení od kolika let, ale mělo by umět plavat. Dítě můžete mít i na špičce boardu, jen počítejte s tím, že budete mít větší odpor při jízdě. Nemusíte mít strach jestli je vaše fyzická kondice dostačující, tempo pádlovaní si určí každý sám. Také nevadí, když jste úplný začátečník. Poradíme vám jak na to, aby se vám aktivita co nejvíce líbila!


Nachystali jsme pro vás širokou nabídku jak paddleboard vyzkoušet a využít. V naší nabídce najdete půjčovnu paddlebaordů, prodej paddleboardů, výlety na paddleboardech a cvičení na paddleboardech.


Zde najdete rezervační kalendář pro dané hodiny pádlování, cvičení a výletů. Na vaše přání umíme s termínem hýbat, nebojet se zeptat!

 

https://skisurf.reservio.com/