Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Akce na paddleboardech v září

Úvod NovinkyAkce na paddleboardech v září

Vážení přátelé, kamarádi,

po deštích, které přes naše území prošly v minulých  dnech se vylepšily vodní stavy na některých řekách.
Chci vám nabídnout trochu jiný postup v plánování aktivit na paddleboardech.
 
Pokud v závěru sezóny plánujete ještě využít teplých dní a strávit je s námi na vodě,
napište mi, prosím, termín, který je ve vašem kalendáři volný a kolik času máte na naši aktivitu vyhrazeno - např víkend 7. nebo 8. září celý den.
Bez ohledu na to, co máme vypsáno na  https://skisurf.reservio.com/ se pokusím pro vás dát dohromady programy, které si odsouhlasíme, případně upravíme podle vašich představ.
 
V těchto dnech nám pěkně nastoupala Berounka, stále ještě pěkně teče Lužnice, čekáme, kdy nám ČEZ vrátí vodu do Vltavy pod Vyšším Brodem, na závěr léta se můžeme v menší skupině pokusit o letošní prvosjezd Vltavy z Lenory na Soumarský Most a pak dále z Pěkné do Lipna.
 
Jo a nezapomeňte!
28.9.2019 se jede oblíbená akce - Prahou přes tři jezy - rezervujte si včas boardy, megaboard a neoprény.
 
Pěkné zářijové dny
Martin
606 68 08 39