Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Vytvoříme pro vás aktivitu na paddleboardech vhodnou pro vaše firemní akce nebo oslavy.

Úvod PADDLEBOARDING TEAMBUILDING

Potřebujete aktivitu pro Vaší firemní akci nebo oslavu? Jste na správné stránce!


S pomocí paddleboardů a megapaddleboardu vám vytvoříme skvělou zábavu na jak dlouho budete potřebovat. Máme několik možností jak vás zabavit. V nabídce máme různé soutěže pro skupiny i jednotlivce, cvičení na paddleboardu, nebo jen i zapůjčení větší množství paddleboardů. 


V následujícím textu najdete několik možností, jakou formu zábavy si u nás můžete objednat. Všechny nabídky se dají kombinovat a upravovat podle vašeho přání. Stačí zavolat, nebo poslat email a na všem se domluvíme. Vše potřebné vybavení Vám zapůjčíme a vše přivezeme.

 

 

 

1. MEGABOARD


                                               

Megaboard je veliký nafukovací paddleboard, na který se vejde až 7 lidí. Vždy jede 1 člověk na zádi jako kormidelník a zbytek posádky pádluje. Samotná jízda na megaboardu je velmi zábavná, board je velice stabilní a díky tomu, že pádluje několik lidí, můžete vyvinout velkou rychlost. S pomocí megaboardu vám vytvoříme soutěž, kdy se vytvoří aspoň dva týmy, které soutěží proti sobě. Posádka začíná na břehu, po startu co nejrychleji vběhne na board a začíná pádlovat co nejvíc může. Cíl je objet co nejrychleji vyznačenou trasu kolem bójek. Nejrychlejší tým vyhrává!


                               2. SINGL boardy-závod na rychlost


Vytvoříme pomocí bójek trasu, kterou mají účastníci za úkol projet co nejrychleji. Startuje každý sám na svém paddleboardu a má za úkol trasu projet co nejrychleji. Startují 2 až 4 najednou a vyřazovací metodou se ukáže nejrychlejší pádlující. Vše potřebné vybavení přivezeme a nachystáme.

 

 

3. Půjčení paddleboardů


Všechny paddleboardy si od nás můžete i půjčit. Máme větší množství boardů různých typů stačí se pouze domluvit kolik boardů potřebujete a jestli máte ve skupině jen začátečníky, nebo i nějaké pokročilé. Vybavení Vám nachystáme a přivezeme. Začátečníkům uděláme prvotní zaškolení, aby si zábavu bezpečně a co nejkvalitněji užili. 4. Cvičení na paddleboardech


Další z naší nabídky je cvičení na paddleboardech. Lekce probíhá pod vedením s instruktorem a probíhá 1 hodinu, ale můžeme jí několikrát zopakovat tak, aby si ji všichni na Vaší akci vyzkoušeli. Kvůli kvalitě cvičení požadujeme, aby se jedné lekce účastnilo maximálně 8 lidí. Cvičení na boardech je velmi efektivní a neničíte si klouby. Díky neustále zapojeným stabilizačním svalům je velmi účinné. Na hodině se potkáte s různými druhy výdrží, squatů, planků a následného protažení. 

                                 


 

 5. kombinace Megaboardu a Single boardů

Také můžete vše nakombinovat za účelem narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou atd... Důvod k oslavě se vždycky najde a sedět jen někde v baru je celkem nuda. Můžete si udělat plovoucí piknik na megaboardu a pro ostatní účastníky přidat další single boardy. Jako příkladná plavba v okolí Prahy je start v TJ Kotva Braník, nebo freestyle park Modřany a doplout kam budete chtít v Praze (nejdál je však možné plout na náplavku), tam se vylodíte a pokračujete dále ve vašem plánu oslavy!

 

 

 

 

 

 V následujícím formuláři nám můžete odeslat své požadavky. Budeme se snažit obratem odpovědět a zašleme vám cenovou nabídku. Děkujeme za Váš zájem :)

Zájem o akci:
O jakou zábavu mám zájem?
Můžete zaškrtnout více možností.
Vyplňte pouze pokud ho již máte určené.
Kolik osob se bude akce účastnit?
antiSpam [nový kód]