Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Vytvoříme pro vás aktivitu na paddleboardech vhodnou pro vaše firemní akce nebo oslavy.

Úvod PADDLEBOARDING TEAMBUILDING

Potřebujete aktivitu pro Vaší firemní akci nebo oslavu? Jste na správné stránce!


S pomocí paddleboardů a megapaddleboardu vám vytvoříme skvělou zábavu na jak dlouho budete potřebovat. Máme několik možností jak vás zabavit. V nabídce máme různé soutěže pro skupiny i jednotlivce, cvičení na paddleboardu, nebo jen i zapůjčení větší množství paddleboardů. 


V následujícím textu najdete několik možností, jakou formu zábavy si u nás můžete objednat. Všechny nabídky se dají kombinovat a upravovat podle vašeho přání. Stačí zavolat, nebo poslat email a na všem se domluvíme. Vše potřebné vybavení Vám zapůjčíme a vše přivezeme.

 

 

 

1. MEGABOARD


                                               

Megaboard je veliký nafukovací paddleboard, na který se vejde až 7 lidí. Vždy jede 1 člověk na zádi jako kormidelník a zbytek posádky pádluje. Samotná jízda na megaboardu je velmi zábavná, board je velice stabilní a díky tomu, že pádluje několik lidí, můžete vyvinout velkou rychlost. S pomocí megaboardu vám vytvoříme soutěž, kdy se vytvoří aspoň dva týmy, které soutěží proti sobě. Posádka začíná na břehu, po startu co nejrychleji vběhne na board a začíná pádlovat co nejvíc může. Cíl je objet co nejrychleji vyznačenou trasu kolem bójek. Nejrychlejší tým vyhrává!


                               2. SINGL boardy-závod na rychlost


Vytvoříme pomocí bójek trasu, kterou mají účastníci za úkol projet co nejrychleji. Startuje každý sám na svém paddleboardu a má za úkol trasu projet co nejrychleji. Startují 2 až 4 najednou a vyřazovací metodou se ukáže nejrychlejší pádlující. Vše potřebné vybavení přivezeme a nachystáme.

 

 

 

3. Půjčení paddleboardů


Všechny paddleboardy si od nás můžete i půjčit. Máme větší množství boardů různých typů stačí se pouze domluvit kolik boardů potřebujete a jestli máte ve skupině jen začátečníky, nebo i nějaké pokročilé. Vybavení Vám nachystáme a přivezeme. Začátečníkům uděláme prvotní zaškolení, aby si zábavu bezpečně a co nejkvalitněji užili. 4. Cvičení na paddleboardech


Další z naší nabídky je cvičení na paddleboardech. Lekce probíhá pod vedením s instruktorem a probíhá 1 hodinu, ale můžeme jí několikrát zopakovat tak, aby si ji všichni na Vaší akci vyzkoušeli. Kvůli kvalitě cvičení požadujeme, aby se jedné lekce účastnilo maximálně 8 lidí. Cvičení na boardech je velmi efektivní a neničíte si klouby. Díky neustále zapojeným stabilizačním svalům je velmi účinné. Na hodině se potkáte s různými druhy výdrží, squatů, planků a následného protažení. 

                                 


 

 5. kombinace Megaboardu a Single boardů

Také můžete vše nakombinovat za účelem narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou atd... Důvod k oslavě se vždycky najde a sedět jen někde v baru je celkem nuda. Můžete si udělat plovoucí piknik na megaboardu a pro ostatní účastníky přidat další single boardy. Jako příkladná plavba v okolí Prahy je start v TJ Kotva Braník, nebo freestyle park Modřany a doplout kam budete chtít v Praze (nejdál je však možné plout na náplavku), tam se vylodíte a pokračujete dále ve vašem plánu oslavy!

 

 

 

 

 

 V následujícím formuláři nám můžete odeslat své požadavky. Budeme se snažit obratem odpovědět a zašleme vám cenovou nabídku. Děkujeme za Váš zájem :)

Zájem o akci:
O jakou zábavu mám zájem?
Můžete zaškrtnout více možností.
Vyplňte pouze pokud ho již máte určené.
Kolik osob se bude akce účastnit?
antiSpam [nový kód]