Novinky
Sezónní půjčovna paddleboardů

Paddleboardová sezóna je odstartovaná a my Vám letos přinášíme novinku, a to sezónní půjčení paddleboardu. Paddleboardy jsou výtlačné a vhodné pro rodinu s dětmi. Níže jsou vypsané typy boardů a...

více
Akce na paddleboardech v září

Vážení přátelé, kamarádi, po deštích, které přes naše území prošly v minulých  dnech se vylepšily vodní stavy na některých řekách. Chci vám nabídnout trochu jiný postup v plánování aktivit na paddleboardech.   Pokud v...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

VÝLETY

Stand up paddleboarding absolutně ovládl všechny vodní hladiny a vodní nadšence. Není to vůbec težký sport, paddleboardingu se může věnovat úplně každý a proto jsme si pro Vás připravili výlety na paddleboardech po českých řekách. Nevadí, jestli nemáte s tímto sportem ždáne zkušenosti, vše vám vysvětlíme a ukážeme.

 

 

Nabízíme několik možností výletu: 

 

Berounka: výlet na cca 4 hodiny, cena 500Kč - NÁŠ TOP VÝLET

Scházet se budeme v Dobřichovicích ulice Všenorská 275 (je to roh ulice, kde je pneuservis a kousek od lávky přes řeku pro pěší a kola). Odtud budeme splouvat až do Černošic. Na trase je jeden jez, který je možno splout (kdo bude chtít). Na místo, kde se máme setkat dojdete ze zastávky Dobřichovice (vlak), nebo přijedete vozem a budete mít u nás možnost přepravy zpět ke svému vozu. V případě, že jste dojeli do Dobřichovic vlakem, domů se můžete dostat z Černošic zase vlakem. Stanice je od našeho místa vylodění 3 minuty chůze. V ceně výletu půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze), vesta a helma.

Tento výlet se jezdí několikrát za víkend, je to jeden z nejoblíbenějších výletů mezi našimi zákazníky.Vltava : Okolí Braníka. Výlet na 1 - 2 hodiny, cena: 350Kč

Vyjíždět se bude z loděnice TJ Kotva Braník. Trasa výletu se odvíji od směru a síly větru, je lepší vyrážet proti větru a vrátit se po větru. Z loděnice dá vyplout směrem do centra, nebo směrem do Modřan. Výlet se dá doplnit zastávkou na občerstvení (limča, pivo, zmrzka,...). Tento výlet nemá daný žadný termín, může proběhnout kdykoliv podle vás i ve všední dny. Minimální počet osob - 3. Maximální počet osob - 10. Při počtu 6 - 10 osob je cena 280 Kč na osobu. V ceně výletu půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze), vesta, helma a instruktáž pádlování se zábavným doprovodným programem. V případě zájmu vyplňte přihlášku, kterou najdete níže pod textem.

 

Jizera - Malá skála: výlet na celý den, cena s dopravou 950Kč, s vlastní dopravou 800Kč

V případě s naší dopravou se budeme scházet kolem deváté hodiny ranní v Praze (přesné místo setkání domluvíme po telefonu) a budeme vyrážet směr Malá Skála (zde se sejdeme v případě vaší vlastní dopravy). Z Malé Skály vyplujeme na paddleboardech po proudu směrem do Dolánek. V Dolánkách přesedneme z padddleboardů na koloběžky a pojedeme po cyklostezce Greenway podél řeky zpět do Malé Skály. Po cestě je několik možností občerstvení, ale určitě je dobré si vzít pití a menší svačinu. Návrat bude cca kolem 18 hodiny večer zpět do Prahy. V ceně výletu půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze), vesta, helma, koloběžka a doprava. V případě vlastní dopravy cena výletu 800Kč.


Vltava - Vyšší Brod: výlet na celý den, cena 1990Kč (při počtu 4 účastníků), cena 1490 Kč (při počtu 8 účastníků)

V ceně výletu: doprava tam i zpět, zapůjčení kvalitního paddleboardu na peřejnatou vodu odpovídajícího váze účastníka, zapůjčení pádla, vesty a přilby. Po celou dobu s vámi bude zkušený doprovod, který vám poradí kudy a jak plout. 

Odjezd bude z Prahy v 8 hodin ráno a pojedeme směr Vyšší Brod. Splouvat budeme do Zlaté Koruny (délka trati se může upravit podle vodního stupně a dovedností účastníků). Splouvá se celý den, po cestě je několik možností občerstvení, ovšem pití a malou svačinu doporučujeme vzít s sebou. V případě, že máte ve skupině lidi, kteří nemají zájem o paddleboard, ale chtějí se akce také účastnit, umíme pro ně zajistit kanoe, případně rafty za vylepšené ceny. (Další detaily ohledně lodí a raftů domlouvíme po telefonu). Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Za příplatek 950 Kč na osobu je možno akci rozšířit na dvoudenní. (Protáhne se tím naše trasa splouvání a přespávat se bude v kempu).

 

 

Ve všech variantách s sebou budete mít doprovod, který Vám poradí kudy a jak plout. Můžete být ve skupince lidí. V ceně výletu je zahrnuto půjčení stand up paddlu, vesty, helmy, pádla a když budete chtít i neopren. Během výletu uděláme několik fotek, které Vám potom rádi pošleme, takže budete mít vzpomínku :) Za děti do 8 let, které povezete na špičce boardu neplatíte. Ostatní děti do 14ti let budou mít snížené jízdné.

 

Výlety můžete zakoupit i jako dárek formou poukazu ZDE.

 

 

U všech výletu platí, že se bude vyjíždět v případě, že budou aspoň 2 účastníci. Po zaslání nezávazné přihlášky, vám zašleme podrobné informace k danému výletu. Každý výlet uděláme i v jiný čas a datum, záleží na vás. Neváhejte nás kontaktovat!


Tyto výlety jsou jen malý výčet z toho co umíme :) stačí nás oslovit na jak dlouho by jste si aktivitu představovali, případně i jestli máte vymyšlenou nějakou řeku, tak my zjistíme v jakém místě je nejlepší ji splout. Ceny se odvíjí podle počtu účastníků. Neváhejte nás kontaktovat (níže je formulář) a my vám zašleme nezávaznou nabídku výletu.


Pro více informací volejte +420 608 680 839

Výlety-přihláška
Může být i všední den
Druh výletu
V případě Jiný nám napište do poznámky o jaký typ výletu máte zájem.
Potřebuji půjčit
V případě půjčení neoprenu a bot, napište do poznámky vaše velikosti.
antiSpam [nový kód]