Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

VÝLETY

Stand up paddleboarding absolutně ovládl všechny vodní hladiny a vodní nadšence. Není to vůbec težký sport, paddleboardingu se může věnovat úplně každý a proto jsme si pro Vás připravili výlety na paddleboardech po českých řekách. Nevadí, jestli nemáte s tímto sportem ždáne zkušenosti, vše vám vysvětlíme a ukážeme.

 

 

 

Nabízíme několik možností výletu: 

 

BEROUNKA: výlet na cca 4 hodiny, cena 600 -700 -800 Kč (závisí na datumu nahlášení a zaplacení) - NÁŠ TOP VÝLET

Úvodní kurz paddleboardingu doplněný zábavným programem, nudit se nebudou ani zkušení jezdci!

Místo srazu jsou Mokropsy - parkoviště u hřiště, ulice Na Drahách (https://goo.gl/maps/gZZq5pgM624Fdgkn9). Odtud budeme splouvat k Černošické lávce. Na místo, kde se máme setkat dojdete ze zastávky Černošice Mokropsy do 15min (z vlaku), nebo přijedete vozem a vlakem se k němu vrátíte zpět. V případě, že si chcete nechat auto u místa vylodění, zaparkujte ráno auto zde: https://goo.gl/maps/W3J2igwJBnMStVcbA a dojdětě na vlak stanice Černošice, odkud dojedete do Černošice Mokropsy a dojdete na parkoviště u hřiště, v ulici Na Drahách, kde se sejdeme. V ceně výletu půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze), vesta a helma.

Tento výlet se jezdí několikrát za víkend, je to jeden z nejoblíbenějších výletů mezi našimi zákazníky.

Na drobnosti (PENÍZE, MOBIL, VĚTROVKA, PITÍ) Vám můžeme půjčit hydro (nepromokavý) batůžek za poplatek 30,-

Batůžek si můžete i koupit (přivezeme vám ho na místo- napište do poznámky):https://www.skisurf.cz/kategorie/letni-sporty/paddle-boarding/vodotesna-pouzdra-bagy-zincstick

Cena:

600 Kč 7 dní před akcí platba na účet

700 Kč 4 dny před akcí platba na účet

800 Kč platba na místě v den splutí


JIZERA- BENÁTKY: výlet na celý den, cena od 750 Kč

 

Splouvání řeky Jizery cca 15 kilometrový usek, který zakončíme v  Káraným. Řeka je vhodná pro paddleboardisty začátečníky, kteří již mají alespoň malou zkušenost s jízdou, nebp s námi absolvovali první sjíždění řeky Berounky - "zábavné splutí". Tento typ výletu je vhodný i pro děti. Nerušená plavba nejspodnějším úsekem JIZERY, kde potkáme jezy, které  přenášíme. Větší část plavby vede krajinou luk a polí, ale ocitneme se také v tichém světě borových lesů. Úsek je proložen několika mírnými pěřejnatými místy, která nejsou obtížná! Tyto peřeje jsou přehledné a není se čeho bát. Cestou je sice občerstvení, ale s nejistou otevírací dobou, a proto je dobré mít malou svačinku a pití s sebou. Pravděpodobně potkáme stánek se zmrzlinou, kávou a pítím.

 

Po celou dobu splutí jedete s doprovodem na našich paddleboardech s pádlem. Zapůjčíme NA POŽÁDÁNÍ nepromokavý vak a vestu (popřípadě neopren).

 

Cena 750,- /osoba. Při počtu 10 lidí

 

Preferujeme domluvu po telefonu 606680839. Vzhledem k tomu, že tyto aktivity ovlivňuje počasí, vítr, stav vody.

 

Každé splutí může mít jiný průběh.VLTAVA: okolí Braníka, výlet na cca 2 hodiny, cena: 400Kč

Vyjíždět se bude z loděnice TJ Kotva Braník. Trasa výletu se odvíji od směru a síly větru, je lepší vyrážet proti větru a vrátit se po větru. Z loděnice se dá vyplout směrem do centra, nebo směrem do Modřan. Výlet se dá doplnit zastávkou na občerstvení (limča, pivo, zmrzka,...). Tento výlet může proběhnout i kdykoliv podle vás ve všední dny, nebo víkend. Minimální počet osob - 4. V ceně výletu je půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze) a instruktáž pádlování se zábavným doprovodným programem. V případě zájmu individuálního termínu vyplňte přihlášku, kterou najdete níže pod textem. V případě potřeby, vám zapůjčíme i vestu.
VLTAVA - Krumlovské jezy: výlet na celý den, cena dle počtu zájemců 1290,- - 1790,- 

Výlet na paddleboardu, na který budete dlouho vzpomínat. Je velice dobrodružný, ale zvládne ho uplně každý i rodiny s malými dětmi od cca 4 let. Odjezd z Prahy v 8h (po dohodě ...odkud, společnou dopravou). 

Pojedeme na megabordech (pro 3, 4, 6lidí), klasických singlech paddleboardech a doublech paddleboardech.

Návrat počítejte do 20h (v parném létě do 21h) do Prahy.

Na vodu se nastupuje v cca 11-12h. Musíme před vyplutím vše nachystat, hlavně umístit auto do cílového místa.

 

Na sebe: vesta zdarma pro každého, při chladném počasí neopren )(možnost vypůjčení od nás, cena 150,-), boty (buď vlastní, co nepadají z nohy, nebo naše -půjčovna 50-70 kč), helma (vaše - třeba i na kolo, nebo poptávejte u nás), hydro batůžek (možno od nás půjčit  30,-)

 

Oblečení na převlečení po dojetí si nachystejte do tašky a dá se do auta, které bude přistaveno u cíle. K oblečení, které si sebe sundáte při startu se dostanete až za 40-80 minut po dojetí. Proto doporučujeme vzít dvoje klasické a oblečení a jedno na vodu. NEní vhodné s sebou tahat velký hydrobatoh s věcmi, překážejí.

 

Při sjíždění řeky a jezů je hodně pravděpodobný kontakt s vodou, ale bezpečný.

 

Na trase jsou kiosky, občerstvení.

 

 


BEROUNKA - BEROUN - KARLŠTEJN: výlet cca 4 hodiny, cena 600 -700 -800 Kč (závisí na datumu nahlášení a zaplacení)

 Sejdeme se na Václavském náměstí v Berouně na parkovišti u lávky přes řeku. Doporučuji přijet vlakem z Karlštejna a tam si nechat auto. ( auto můžete také nechat na startu a vrátit se vlakem) Doplujete až k němu a můžete odcházet, nebo odjíždět po své ose. S sebou si vezmete co nejmín věcí. Můžete si nějaké věci nechat u nás v autě na startu, ale pak čekáte cca 60-90 minut, než se auto dostane po splutí do cíle.

 Připravíme pro každého vhodný paddlebord a pádlo, pokud chcete vestu, JE TO MOŽNÉ, POPTÁVEJTE JI v poznámce při přihlášení na výlet. Dětí od 7 let jsou schopni jet na dětské paddlebordu sami. 

Na drobnosti (PENÍZE, MOBIL, VĚTROVKA, PITÍ) Vám můžeme půjčit hydro (nepromokavý) batůžek za poplatek 30,-

 Batůžek si můžete také dopředu koupit - přivezeme na místo- napište do poznámky:https://www.skisurf.cz/kategorie/letni-sporty/paddle-boarding/vodotesna-pouzdra-bagy-zincstick

Cena:

600 Kč 10 dní před akcí platba na účet

700 Kč 4 dny před akcí platba na účet

800 Kč platba na místě v den splutí

DĚTI DO 12 LET - vždý -200 kč sleva z dané platby.

Splutí proběhne při naplnění minimalně 6 lidí.PLOUČNICE: celodenní výlet od ranních hodin do večera, cena 1590 - 1390 Kč (záleží na počtu účastníků)

Ploučnice je krásná úzká řeka plné meandrů a dobrodružství. Potkáte zde prudké zatáčky až o 180 stupňů břehy připomínající džungli. 

Sejdeme se 

 

Na drobnosti (PENÍZE, MOBIL, VĚTROVKA, PITÍ) Vám můžeme půjčit hydro (nepromokavý) batůžek za poplatek 30,-

Batůžek si můžete také dopředu koupit - přivezeme na místo- napište do poznámky:https://www.skisurf.cz/kategorie/letni-sporty/paddle-boarding/vodotesna-pouzdra-bagy-zincstick

Cena:

Při 6 účastnících 1590 Kč

Při 8 účastnících 1390 Kč

 

 

 

JIZERA - Malá skála: výlet na celý den, cena s dopravou 1190Kč, s vlastní dopravou 990Kč

V případě s naší dopravou se budeme scházet kolem deváté hodiny ranní v Praze (přesné místo setkání domluvíme po telefonu) a budeme vyrážet směr Malá Skála (zde se sejdeme v případě vaší vlastní dopravy). Z Malé Skály vyplujeme na paddleboardech po proudu směrem do Dolánek. V Dolánkách přesedneme z padddleboardů na koloběžky a pojedeme po cyklostezce Greenway podél řeky zpět do Malé Skály. Po cestě je několik možností občerstvení, ale určitě je dobré si vzít pití a menší svačinu. Návrat bude cca kolem 18 hodiny večer zpět do Prahy. V ceně výletu půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze), vesta, helma, koloběžka a doprava. V případě vlastní dopravy cena výletu 800Kč.
VLTAVA - Vyšší Brod: výlet na celý den, cena 1790Kč (při počtu 4 účastníků), cena 1390 Kč (5 a více účastníků)

V ceně výletu: doprava tam i zpět, zapůjčení kvalitního paddleboardu na peřejnatou vodu odpovídajícího váze účastníka, zapůjčení pádla, vesty a přilby. Po celou dobu s vámi bude zkušený doprovod, který vám poradí kudy a jak plout. 

Odjezd bude z Prahy v 8 hodin ráno a pojedeme směr Vyšší Brod. Splouvat budeme do Zlaté Koruny (délka trati se může upravit podle vodního stupně a dovedností účastníků). Splouvá se celý den, po cestě je několik možností občerstvení, ovšem pití a malou svačinu doporučujeme vzít s sebou. V případě, že máte ve skupině lidi, kteří nemají zájem o paddleboard, ale chtějí se akce také účastnit, umíme pro ně zajistit kanoe, případně rafty za vylepšené ceny. (Další detaily ohledně lodí a raftů domlouvíme po telefonu). Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Za příplatek 950 Kč na osobu je možno akci rozšířit na dvoudenní. (Protáhne se tím naše trasa splouvání a přespávat se bude v kempu).

 

VÝLETY NAJDETE V ONLINE REZERVACÍCH, PLÁNUJEME NEJLEPŠÍ AKTIVITY K DANÉMU POČASÍ A STAVU VODY. PODÍVEJTE DO KALNDÁŘE ZDE:

 

 

Ve všech variantách s sebou budete mít doprovod, který Vám poradí kudy a jak plout. Můžete být ve skupince lidí. V ceně výletu je zahrnuto půjčení stand up paddlu, vesty, helmy, pádla a když budete chtít i neopren. Během výletu uděláme několik fotek, které Vám potom rádi pošleme, takže budete mít vzpomínku :) Za děti do 8 let, které povezete na špičce boardu neplatíte. Ostatní děti do 14ti let budou mít snížené jízdné.

 

Výlety můžete zakoupit i jako dárek formou poukazu ZDE.

 

 

U všech výletu platí, že se bude vyjíždět v případě, že budou aspoň 2 účastníci. Po zaslání nezávazné přihlášky, vám zašleme podrobné informace k danému výletu. Každý výlet uděláme i v jiný čas a datum, záleží na vás. Neváhejte nás kontaktovat!


Tyto výlety jsou jen malý výčet z toho co umíme :) stačí nás oslovit na jak dlouho by jste si aktivitu představovali, případně i jestli máte vymyšlenou nějakou řeku, tak my zjistíme v jakém místě je nejlepší ji splout. Ceny se odvíjí podle počtu účastníků. Neváhejte nás kontaktovat (níže je formulář) a my vám zašleme nezávaznou nabídku výletu.


Pro více informací volejte +420 608 680 839

Výlety-přihláška
Může být i všední den
Druh výletu
V případě Jiný nám napište do poznámky o jaký typ výletu máte zájem.
Potřebuji půjčit
V případě půjčení neoprenu a bot, napište do poznámky vaše velikosti.
antiSpam [nový kód]