Novinky
Kurzy Kite a Windsurf

Kurzy pro kiteboarding a windsurfing pro léto 2024 jsou už vypsané a místa se pomalu a jistě plní. Pojeď s námi taky :) Termíny najdeš ZDE.

více
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Balanční cvičení na paddleboardu.

Úvod PADDLEBOARDING

1. FIT-SUP, neboli cvičení na paddleboardu je velmi efektivní a díky neustálému balancování zapojíte více

 svalů. Cvičení je díky tomu komplexnější. Při fit-supu posilujete svaly koordinovaným způsobem. Už jen samotné pádlování v tempu je skvělým tréninkem pro svaly horní poloviny těla s konstantním zapojením středu těla a díky balancování i dolních končetin, takže posilujete celé tělo. Na hodině budeme dělat různé druhy výdrží, klasických posilovacích cviků, squatů, planků a podobné. Můžete se těšit na lekci plnou posilování a následné protažení.

 

Co potřebuješ na cvičení: takové oblečení, ve kterém ti nevadí spadnout do vody (budu se snažit, aby se to nestalo, ale nikdy nevíš...), cvičit budeš bos.

Kde cvičíme?: na Vltavě v Braníku u loděnice TJ Kotva Braník ( U Ledáren 1, níže najdeš mapu) poblíž zátoky pro kanoepolo. Sejdeme se v areálu TJ Kotva Braník, po vlezu na dvůr obejdete dům z prava a projdete skleněnými dveřmi před řadu kójí s dřevěnými dveřmi. Naše je kóje číslo 7. Zachytným bodem jsou pro vás pinpongové stoly. 


Cena cvičení: 990 Kč/1 lekce (1-4 osoby, každá další osoba +250 Kč)

Doba cvičení: 70min

Přihlášení: termín si můžete vybrat, stačí se nahlásit předem na tel. čísle 608060893, nebo vyplňte formulář na konci stánky


PŘIHLÁŠENÍM SE NA LEKCI, SOUHLASÍŠ S PROHLÁŠENÍM A PODMÍNKAMI


 

Zde najdete malou ukázku jak může cvičení vypadat:
Fit SUP - speciální požadavek na lekci
antiSpam [nový kód]