Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Balanční cvičení na paddleboardu.

Úvod PADDLEBOARDING FIT-SUP cvičení

1. FIT-SUP, neboli cvičení na paddleboardu je velmi efektivní a díky neustálému balancování zapojíte více

 svalů. Cvičení je díky tomu komplexnější. Při fit-supu posilujete svaly koordinovaným způsobem. Už jen samotné pádlování v tempu je skvělým tréninkem pro svaly horní poloviny těla s konstantním zapojením středu těla a díky balancování i dolních končetin, takže posilujete celé tělo. Na hodině budeme dělat různé druhy výdrží, klasických posilovacích cviků, squatů, planků a podobné. Můžete se těšit na lekci plnou posilování a následné protažení.

 

Nemusíte se bát, že to nezvládnete. Většinu cviků děláme v lehčí a těžší variantě, takže si sami určíte, co je pro vás vyhovující. Kdo paddleboarding nezná, doporučuji přijít na jednu hodinu půjčovny. Budete zaškoleni, jak na paddleboardu stát a jak pádlovat, nebudete tedy potom mít na lekci žádný problém. Máme několik prken v různých velikostech, čili kdo bude potřebovat, dostane prkno větší, aby se mu "neklepala kolena" :) Tato lekce je pro každého, kdo CHCE cvičit a nesedět doma na gauči!

 

Lekce: 70 minut 

Cena: 250Kč 

 

  • platí se po lekci a prosíme hotově
  • máš možnost si koupit jednorázově 5 vstupů a dostaneš šestou lekci zdarma


2. Pádlování a mobilita je lekce, kde budeme v první části pádlovat. Trochu vás srovnáme a poradíme jak pádlovat, stát a manipulovat s pádlem i boardem. V další části lekce protáhneme a zmobilizujeme celé tělo pomocí cviků protahovacích a rozhýbeme klouby. Tato lekce bude probíhat pouze ráno, aby jsme nastartovali tělo na celý den!

Lekce: 60 min

           200 Kč

  • platí se po lekci a prosíme hotově
 



Co potřebuješ na cvičení: takové oblečení, ve kterém ti nevadí spadnout do vody (budu se snažit, aby se to nestalo, ale nikdy nevíš...), cvičit budeš bos.

Kde cvičíme?: na Vltavě v Braníku u loděnice TJ Kotva Braník ( U Ledáren 1, níže najdeš mapu) poblíž zátoky pro kanoepolo. Sejdeme se v areálu TJ Kotva Braník, po vlezu na dvůr obejdete dům z prava a projdete skleněnými dveřmi před řadu kójí s dřevěnými dveřmi. Naše je kóje číslo 7. Zachytným bodem jsou pro vás pinpongové stoly. 


PŘIHLÁŠENÍM SE NA LEKCI, SOUHLASÍŠ S PROHLÁŠENÍM A PODMÍNKAMI


Sraz na místě 10 minut před začátkem lekce:

Zde najdete malou ukázku jak může cvičení vypadat:




Pokud ti dané lekce nevyhovují, tak mi neváhej zavolat. Ve chvíli kdy budete aspoň dva, tak Vám ráda lekci vymyslím, tak jak potřebujete. Stejně tak volej v případě, že by jsi chtěl individuální lekci pro svojí skupinu. V případě, že nechceš volat, tak najdeš pod fotogalerií formulář pro speciální požadavky.

Karolína +420608021444


odkaz pro přihlášení na lekci ZDE

Fit SUP - speciální požadavek na lekci
antiSpam [nový kód]