Novinky
Sezónní půjčovna paddleboardů

Paddleboardová sezóna je odstartovaná a my Vám letos přinášíme novinku, a to sezónní půjčení paddleboardu. Paddleboardy jsou výtlačné a vhodné pro rodinu s dětmi. Níže jsou vypsané typy boardů a...

více
Akce na paddleboardech v září

Vážení přátelé, kamarádi, po deštích, které přes naše území prošly v minulých  dnech se vylepšily vodní stavy na některých řekách. Chci vám nabídnout trochu jiný postup v plánování aktivit na paddleboardech.   Pokud v...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Balanční cvičení na paddleboardu.

Úvod PADDLEBOARDING FIT-SUP cvičení

FIT-SUP, neboli cvičení na paddleboardu je velmi efektivní a díky neustálému balancování zapojíte více

 svalů. Cvičení je díky tomu komplexnější. Při fit-supu posilujete svaly koordinovaným způsobem. Už jen samotné pádlování v tempu je skvělým tréninkem pro svaly horní poloviny těla s konstantním zapojením středu těla a díky balancování i dolních končetin, takže posilujete celé tělo. Na hodině budeme dělat různé druhy výdrží, klasických posilovacích cviků, squatů, planků a podobné. Můžete se těšit na lekci plnou posilování a následné protažení.

 


Nemusíte se bát, že to nezvládnete. Kdo paddleboarding nezná, bude před lekcí zaškolen jak board používat a když bude chtít, dostane prkno, které bude mít větší výtlak (bude míň vratké). Tím pádem je tato lekce pro každého, kdo CHCE cvičit a nesedět doma na gauči!

 

Lekce: 75 minut 

Cena: 250Kč 

 
  • platit se bude vždy před lekcí, kdy budeš také podepisovat prohlášení o provádění aktivity na vlastní nebezpečí
  • máš možnost si koupit jednorázově 5 vstupů a dostaneš šestou lekci zdarma

Co potřebuješ: takové oblečení, ve kterém ti nevadí spadnout do vody (budu se snažit, aby se to nestalo, ale nikdy nevíš...), cvičit budeš bos.

Kde cvičíme?: na Vltavě v Braníku u loděnice TJ Kotva Braník ( U Ledáren 1, níže najdeš mapu) poblíž zátoky pro kanoepolo.


Sraz na místě 10 minut před začátkem lekce:

 

 

Zde najdete malou ukázku jak může cvičení vypadat:
Pokud ti dané lekce nevyhovují, tak mi neváhej zavolat. Ve chvíli kdy budete aspoň dva, tak Vám ráda lekci vymyslím, tak jak potřebujete. Stejně tak volej v případě, že by jsi chtěl individuální lekci pro svojí skupinu. V případě, že nechceš volat, tak najdeš pod fotogalerií formulář pro speciální požadavky.

Karolína +420608021444


odkaz pro přihlášení na lekci ZDE

Fit SUP - speciální požadavek na lekci
antiSpam [nový kód]