Novinky
Sezónní půjčovna paddleboardů

Paddleboardová sezóna je odstartovaná a my Vám letos přinášíme novinku, a to sezónní půjčení paddleboardu. Paddleboardy jsou výtlačné a vhodné pro rodinu s dětmi. Níže jsou vypsané typy boardů a...

více
Akce na paddleboardech v září

Vážení přátelé, kamarádi, po deštích, které přes naše území prošly v minulých  dnech se vylepšily vodní stavy na některých řekách. Chci vám nabídnout trochu jiný postup v plánování aktivit na paddleboardech.   Pokud v...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Pokyny pro bezpečné plutí.

Úvod PADDLEBOARDING Bezpečné pádlování

Bezpečnostní pokyny:

  1. Pro jízdu na paddleboardu vám můžeme zapůjčit plovací vestu, helmu a neopren dle vašich potřeb. Avšak vesta by měla být nezbytnou součástí!
  2. Doporučujeme, aby jste na výlety nevyráželi sami. Je lepší jet ve dvou. Nejen že je to zábavnější, ale především bezpečnější. Měli by jste s sebou mít dostatečné množství tekutin a při větším výletu aspoň nějakou svačinu pro doplnění energie.
  3. Při používání plováku dbejte jak na svoji bezpečnost, tak na bezpečnost svého okolí. Nevyjíždějte do bezprostřední blízkosti plavců a osobních plavidel. Vždy si zkontrolujte, jestli paddlepboard na danou vodní hladinu může.
  4. Při použití na řece doporučujeme použít vodáckou helmu. Nedoporučujeme použití leashe (záchranného lana).
  5. V případě pádlování na moři by jste měli být dobře informováni o přílivu a odlivu, místních porudech a vlnách. Nepodceňujte situaci a nepřece'nujte své schopnosti!
  6. Na moři používejte lanko (leash), zabrání uplavání a ztrátě plováku.
  7. Jízdu ve vlnách doporučujeme zkušenějším jezdcům. Dodržujte pravidla surfingu. Při paddleboardingu se můžete stejně jako u ostatních vodních sportů dostat do velmi nebezpečných a životu ohrožujících situací.
  8. Před vyplutím důkladně zvažte všechna možná rizika okolního prostředí a zohledněte svůj zdravotní stav. Také si dobře zkontrolujte své vybavení, aby bylo řádně nachystané a nebylo nijak poškozené.

                                      

NEBOJTE SE NÁS NA COKOLIV ZEPTAT!