Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Pokyny pro bezpečné plutí.

Úvod PADDLEBOARDING Bezpečné pádlování

Bezpečnostní pokyny:

  1. Pro jízdu na paddleboardu vám můžeme zapůjčit plovací vestu, helmu a neopren dle vašich potřeb. Avšak vesta by měla být nezbytnou součástí!
  2. Doporučujeme, aby jste na výlety nevyráželi sami. Je lepší jet ve dvou. Nejen že je to zábavnější, ale především bezpečnější. Měli by jste s sebou mít dostatečné množství tekutin a při větším výletu aspoň nějakou svačinu pro doplnění energie.
  3. Při používání plováku dbejte jak na svoji bezpečnost, tak na bezpečnost svého okolí. Nevyjíždějte do bezprostřední blízkosti plavců a osobních plavidel. Vždy si zkontrolujte, jestli paddlepboard na danou vodní hladinu může.
  4. Při použití na řece doporučujeme použít vodáckou helmu. Nedoporučujeme použití leashe (záchranného lana).
  5. V případě pádlování na moři by jste měli být dobře informováni o přílivu a odlivu, místních porudech a vlnách. Nepodceňujte situaci a nepřece'nujte své schopnosti!
  6. Na moři používejte lanko (leash), zabrání uplavání a ztrátě plováku.
  7. Jízdu ve vlnách doporučujeme zkušenějším jezdcům. Dodržujte pravidla surfingu. Při paddleboardingu se můžete stejně jako u ostatních vodních sportů dostat do velmi nebezpečných a životu ohrožujících situací.
  8. Před vyplutím důkladně zvažte všechna možná rizika okolního prostředí a zohledněte svůj zdravotní stav. Také si dobře zkontrolujte své vybavení, aby bylo řádně nachystané a nebylo nijak poškozené.

                                      

NEBOJTE SE NÁS NA COKOLIV ZEPTAT!