Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Prohlášení a podmínky

Úvod PADDLEBOARDING Prohlášení a podmínky

Po závazném přihlášení skrz RESERVIO, nebo telefonicky/po emailu, prohlašujete, že jste byli seznámeni a souhlasíte s rozsahem služeb, obecnými podmínkami a cenami stanovenými provozovatelem.

  • rozhas služby je daný dle aktivity - VÝLET NA PADDLEBOARDU, CVIČENÍ NA PADDLEBOARDU, PÁDLOVÁNÍ
  • obecné podmínky jsou pro všechny služby stejné a to: řídíte se našimi pokyny jak s paddleboardem zacházet, pokud neuposlechnete (a budete tím ohoržovat sebe, okolí, či vybavení), můžete být z aktivity vyřazen. Vybavení není pojištěno a ve chvíli, kdy ho vy využíváte, odpovídáte za jeho stav (pokud se poškodí díky únavě materiálu a né vašeho nevhodného chování, řešíme problém my)
  • cena je vždy předem stanovena a víte jí při přihlášení se na aktivitu

Dále prohlašujete, že váš zdravotní stav vám nebrání v absolvování dané aktivity a není vám překážkou pro absolvování kurzu/aktivity. Prohlašujete, že umíte plavat! Děti do 15ti let musí doprávazet dospělá odpovědná osoba, minimálně v těsné blízkosti na břehu. Za všechny děti, ručí rodiče, nebo odpovědná osoba. 

VEŠKERÉ AKTIVITY ABSOLVUJETE VÝHRADNĚ NA SVOJE RIZIKO A ODPOVĚDNOST.


Pro ostatní informace volejte 608060893, nebo piště na info@skisurf.cz