Novinky
Sezónní půjčovna paddleboardů

Paddleboardová sezóna je odstartovaná a my Vám letos přinášíme novinku, a to sezónní půjčení paddleboardu. Paddleboardy jsou výtlačné a vhodné pro rodinu s dětmi. Níže jsou vypsané typy boardů a...

více
Akce na paddleboardech v září

Vážení přátelé, kamarádi, po deštích, které přes naše území prošly v minulých  dnech se vylepšily vodní stavy na některých řekách. Chci vám nabídnout trochu jiný postup v plánování aktivit na paddleboardech.   Pokud v...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Zde se dozvíte jak sestavit nafukovací paddleboard.

Úvod PADDLEBOARDING Návod k použití paddleboardu

Na této stránce vám poradíme jak nafouknout paddleboard a přidělat k němu všechny potřebné doplňky. Toto je pouze orientační návod!

 

  • Rozbalte plovák na vhodném podkladu, kde nehrozí jeho poškození.
  • Sestavte přiloženou pumpu. Pro nafouknutí našroubujte hadici na závit s označením OUT/inflate.
  • Než do ventilu zasunete hadici, ujistěte se, že máte zajištěný zpětný chod ventilu. Ve chvíli kdy necháte ventil plně otevřený, po odendání pumpy se vám board vyfoukne.
  • Zasuňte hadici do ventilu a pootočte ve směru hodinových ručiček. Pumpu umístěte na vodorovný podklad a pumpujte kolmo k zemi na požadovaný tlak 12 – 15 PSI.

  • Po nafouknutí uzavřete ventil přiloženým uzávěrem.
  • V případě, že máte přidělávací flosnu, povolte šroub na přiložené fině a ocelovou destičku se závitem vložte do středu boxu a posuňte do jeho přední části. Nyní šroubem dotáhněte. 

 

  • Teď už jen stačí sestavit pádlo. Můžete ho mít dvojdílné, nebo trojdílné. Jen jednotlivé díly zasunete do sebe, případně si nastavíte délku. Pádlo by mělo být dlouhé zhruba tak, když si stoupnete a natáhnete ruku vzhůru, tak těsně pod zápěstí. 
  • A můžete vyrazit :)

 

 

VYFOUKNUTÍ PADDLEBOARDU:

 

Vyšroubujte zátku, stiskněte ventil a pootočte ve směru hodinových ručiček. Stlačený vzduch začne z padleboardu samovolně unikat. Paddleboard zabalujte z té strany, kde není ventil. Tak aby jste vzduch postupně vytlačovali ven.