Novinky
Kurzy Kite a Windsurf

Kurzy pro kiteboarding a windsurfing pro léto 2024 jsou už vypsané a místa se pomalu a jistě plní. Pojeď s námi taky :) Termíny najdeš ZDE.

více
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Zde se dozvíte jak sestavit nafukovací paddleboard.

Úvod PADDLEBOARDING Návod k použití paddleboardu

Na této stránce vám poradíme jak nafouknout paddleboard a přidělat k němu všechny potřebné doplňky. Toto je pouze orientační návod!

 

  • Rozbalte plovák na vhodném podkladu, kde nehrozí jeho poškození.
  • Sestavte přiloženou pumpu. Pro nafouknutí našroubujte hadici na závit s označením OUT/inflate.
  • Než do ventilu zasunete hadici, ujistěte se, že máte zajištěný zpětný chod ventilu. Ve chvíli kdy necháte ventil plně otevřený, po odendání pumpy se vám board vyfoukne.
  • Zasuňte hadici do ventilu a pootočte ve směru hodinových ručiček. Pumpu umístěte na vodorovný podklad a pumpujte kolmo k zemi na požadovaný tlak 12 – 15 PSI.

  • Po nafouknutí uzavřete ventil přiloženým uzávěrem.
  • V případě, že máte přidělávací flosnu, povolte šroub na přiložené fině a ocelovou destičku se závitem vložte do středu boxu a posuňte do jeho přední části. Nyní šroubem dotáhněte. 

 

  • Teď už jen stačí sestavit pádlo. Můžete ho mít dvojdílné, nebo trojdílné. Jen jednotlivé díly zasunete do sebe, případně si nastavíte délku. Pádlo by mělo být dlouhé zhruba tak, když si stoupnete a natáhnete ruku vzhůru, tak těsně pod zápěstí. 
  • A můžete vyrazit :)

 

 

VYFOUKNUTÍ PADDLEBOARDU:

 

Vyšroubujte zátku, stiskněte ventil a pootočte ve směru hodinových ručiček. Stlačený vzduch začne z padleboardu samovolně unikat. Paddleboard zabalujte z té strany, kde není ventil. Tak aby jste vzduch postupně vytlačovali ven.