Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Ranní a večerní pádlování v tempu nebo pro začátečníky

Úvod PADDLEBOARDING PÁDLOVÁNÍ

Né všichni chtějí na paddleboardu cvičit, nebo jet na výlet a proto jsme pro vás připravili další dvě lekce a to:pádlování a pádlování z kempu Kotva.

 

Na lekci pádlování z kempu Kotva vám také vysvětlíme jak správně zabírat pádlem ve vodě a jak stát na paddleboardu. Budete mít možnost vyzkoušet i rychlostní pádleboardy (dlouhé, užší a špičaté), které jsou horší na stabilitu, ale krásně řežou vodu a vy pojedete jako střela! 

 

Pádlování a mobilita je lekce, kde budeme v první části pádlovat. Trochu vás srovnáme na paddleboardu a poradíme jak pádlovat. V další části lekce protáhneme a zmobilizujeme celé tělo pomocí cviků protahovacích a rozhýbeme klouby. Tato lekce bude probíhat pouze ráno, aby jsme nastartovali tělo na celý den!


Pro obě lekce platí: 

Lekce: 60min

           200Kč

  • platí se po lekci a prosíme hotově
 

Co potřebuješ: takové oblečení, ve kterém ti nevadí spadnout do vody (budeme se snažit, aby se to nestalo, ale nikdy nevíš...), nemělo by tě omezovat v pohybu, hodina bude aktivní, takže můžeš očekávat, že se zapotíš


PŘIHLÁŠENÍM SE NA LEKCI, SOUHLASÍŠ S PROHLÁŠENÍM A PODMÍNKAMI


Kde bude lekce probíhat: TJ Kotva Braník

 

 

 

V ceně ja zahrnuto vybavení, které potřebuješ a instrukotr. Na lekci se dostav aspoň 10min předem. Pádlování se uskuteční při nahlášení alespoň 2 osob.


 
Ranní pádlování
antiSpam [nový kód]