Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ranní a večerní pádlování v tempu nebo pro začátečníky

Úvod PADDLEBOARDING PÁDLOVÁNÍ

Né všichni chtějí na paddleboardu cvičit, nebo jet na výlet a proto jsme pro vás připravili další dvě lekce a to:ranní pádlování a pádlování z kempu Kotva.


Na lekci ranní pádlování se dozvíte jak správně na boardu stát a poradíme vám s technikou pádlování. Našim cílem je, aby jste pádlovali správně a zároveň aby jste si zamakali. Paddleboarding je čím dál více oblíbený sport a proto jsme vymysleli tuto hodinu. Při této aktivitě komplexně posilujete celé tělo. Díky tomu, že stojíte na vodě, posilujete stabilizační svaly po celou dobu pádlování.


Na lekci pádlování z kempu Kotva vám také vysvětlíme jak správně zabírat pádlem ve vodě a jak stát na paddleboardu. Budete mít možnost vyzkoušet i rychlostní pádleboardy (dlouhé, užší a špičaté), které jsou horší na stabilitu, ale krásně řežou vodu a vy pojedete jako střela! 


Pro obě lekce platí: 

Lekce: 60min

Cena: 250Kč/hodina

 

Co potřebuješ: takové oblečení, ve kterém ti nevadí spadnout do vody (budeme se snažit, aby se to nestalo, ale nikdy nevíš...), nemělo by tě omezovat v pohybu, hodina bude aktivní, takže můžeš očekávat, že se zapotíš


PŘIHLÁŠENÍM SE NA LEKCI, SOUHLASÍŠ S PROHLÁŠENÍM A PODMÍNKAMI


 


Kde bude lekce probíhat: TJ Kotva Braník

 

 

 

V ceně ja zahrnuto vybavení, které potřebuješ a instrukotr. Na lekci se dostav aspoň 10min předem. Pádlování s euskuteční při nahlášení alespoň 2 osob.


Rezervace zde:

 

 


Jestli ti nevyhovují dané hodiny a jste na lekci aspoň 2, neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme se na jiný čas a klidně i den.

Ranní pádlování
antiSpam [nový kód]