Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Berounka

 

Dobřichovice Černošice

 

Délka výletu: zhruba 4 hodiny

Cena výletu: 

600 Kč 7 dní před akcí platba na účet

 

700 Kč 4 dny před akcí platba na účet

 

800 Kč platba na místě v den splutí

 

děti do 12ti let platí o 200 Kč méně v každé variantě

Místo:

 

Splouvat budeme z Dobřichovic od mostu až do Černošic.

 

Máte několik možností jak výlet zahájit, nebo kde se s námi potkat.

 

Varianta č.1:

V případě, že za námi pojedete vozem, tak vůz si necháte v Dobřichovicích. Sejdeme se v ulici Všenorská 275 (je to roh ulice, kde je pneuservis a kousek od lávky přes řeku pro pěší a kola).

Varinata č.2:

Vůz si necháte v Černošicích a přijedete do Dobřichovic pomocí vlaku a autobusu (cesta trvá cca 20min.) a potom na paddleboardu poplujete zpět ke svému vozu.

Varianta č.3:

Můžete do Dobřichovic dorazit pomocí mhd a vlaku. Od našeho nástupního místa (vlezu do vody) je cca 5min chůz stanice vlaku-Dobřichovice a končíme v Černošicích cca 3min chůze od vlakové stanice i autobusové.

 

Tento výlet je vhodný úplně pro každého. Můžete vzít i děti, které mohou jet buď na svém paddleboardu, nebo si sednou k vám na špičku. Jako samozřejmostí dostanete na začátku zaškolení jak správně pádlovat a stát na prkně.

Voda je po celé trase velmi klidná. Na naší trase je 1 jez, který si můžete sjet, pokud budete chtít.

 

Pro všechny máme na půjčení vesty i helmy. Jejich užití je na vás, v případě jezu jsou však nutné. Na výletu budou vždy při ruce, takže si je na jez budete moci obléct.

V případě nutnosti jsme schopni vám na výlet můžeme zapůjčit neoprenový oblek.

 

Co na sebe?:

Oblečte se do takového oblečení, ve kterém se vám bude dobře pohybovat a nebude vám vadit namočení (budeme se snažit, aby jste nespadli, ovšem lehké namočení se může stát). Výhodou jsou i boty do vody, nebo tenisky, které můžete namočit.

 

Co s sebou?:

Váš průvodce s sebou bude mít vždy vodě odolný obal na vaše drobné nutnosti. Po cestě je možnost zastavit u stánku na občerstvení. Doporučujeme si vzít pití a malou svačinku.

 

Výlet se dá podle vašich představ prodloužit, nebo upravit. Vše je jen na vzájemné domluvě.

 

Vyjíždět se bude v případě alespoň šesti účastníků.

 

Jestli máte nějaké dotazy, volejte +420 608 680 839, Těšíme se na Vás!