Novinky
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Půjčení paddleboardu v NOUZOVÉM STAVU

V sobotu 10.4.2020 zahajujeme paddleboardovou sezónu otevřením půjčovny v pražském Braníku. Čeká nás prosluněný teplý víkend. Bohužel máme díky viru COVID-19 menší omezení, ale na štěstí na vodu můžeme! Veškeré...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vltava

 

 

Zbraslav TJ Kotva Braník

 

Délka výletu: zhruba 3 hodiny

Cena výletu: 450 - 550 Kč za osobu (záleží na délce výletu)

                    děti do 13ti let 350 Kč

Místo:

Mapa

 

Splouvat budeme ze Zbraslavi od mostu Závodu míru až do Braníka (TJ Kotva braník). Nebo po domluvě budeme začínat ve Vraném nad Vltavou a poplujeme přes zbraslav na soutok Vltavy s Berounkou. 

 

Máte několik možností jak výlet zahájit, nebo kde se s námi potkat.

 

Varianta č.1:

V případě, že za námi pojedete vozem, tak vůz si necháte na parkovišti k cyklostezce u TJ Kotva Braník (ulice U Kempinku) a přijedete mhd. Půjdete na zastávku Nádraží Braník a pojedete tramvají (3, 17) na zastávku Nádraží Modřany, odtud autobusem (165) na zastávku Nádraží Zbraslav. Ze zastávky zajdete jen k vodě (pod most Závodu míru).

Varinata č.2:

Vozem se můžete dostavit rovnou pod most Závodu míru a po splutí se dostat zpět k vozu pomocí mhd stejně jako ve variantě č.1, nebo vás k autu odvezeme my.

Varianta č.3:

Můžete z Braníka přijet po cyklostezce na bruslích, kole nebo jiném prostředku. Na Zbraslavi si u nás váš prostředek odložíte (vyměníte ho za paddleboard :) ) a my vám ho převezeme do Braníka (místa vylodění – u vašeho vozu). Budete tak z výletu mít hezký dvojboj :)

 

 

Tento výlet je vhodný úplně pro každého. Můžete vzít i děti, které mohou jet buď na svém paddleboardu, nebo si sednou k vám na špičku. Jako samozřejmostí dostanete na začátku zaškolení jak správně pádlovat a stát na prkně.

Voda je po celé trase velmi klidná. Na konci naší trasy je jez, který si můžete sjet, pokud budete chtít.

 

Pro všechny máme na půjčení vesty i helmy. Jejich užití je na vás, v případě jezu jsou však nutné. Na výletu budou vždy při ruce, takže si je na jez budete moci obléct.

V případě nutnosti jsme schopni vám na výlet můžeme zapůjčit neoprenový oblek.

 

Co na sebe?:

Oblečte se do takového oblečení, ve kterém se vám bude dobře pohybovat a nebude vám vadit namočení (budeme se snažit, aby jste nespadli, ovšem lehké namočení se může stát). Výhodou jsou i boty do vody, nebo tenisky, které můžete namočit.

 

Co s sebou?:

Váš průvodce s sebou bude mít vždy vodě odolný obal na vaše drobné nutnosti. Po cestě je možnost zastavit u stánku na občerstvení. Doporučujeme si vzít pití a malou svačinku.

 

Výlet se dá podle vašich představ prodloužit, nebo upravit. Vše je jen na vzájemné domluvě.

 

Vyjíždět se bude v případě alespoň dvou účastníků.

 

Jestli máte nějaké dotazy, volejte +420 608 680 839, Těšíme se na Vás!