Novinky
Kurzy Kite a Windsurf

Kurzy pro kiteboarding a windsurfing pro léto 2024 jsou už vypsané a místa se pomalu a jistě plní. Pojeď s námi taky :) Termíny najdeš ZDE.

více
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Vltava

VLTAVA okolí Braníka: výlet na cca 2 hodiny, cena 4000Kč

Ideální pro skupiny od 10 lidí, pokud vás bude méně, cena jako za 10 osob.


Přihlaste se prosím přes sms, nebo volejte 606680839 / 608060893, nebo pomocí emailu padlujporadne@seznam.cz


Vyjíždět se bude z loděnice TJ Kotva Braník. Trasa výletu se odvíji od směru a síly větru, je lepší vyrážet proti větru a vrátit se po větru. Z loděnice se dá vyplout směrem do centra, nebo směrem do Modřan. Výlet se dá doplnit zastávkou na občerstvení (limča, pivo, zmrzka,...). Tento výlet může proběhnout i kdykoliv podle vás ve všední dny, nebo víkend. Minimální počet osob - 4. V ceně výletu je půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze) a instruktáž pádlování se zábavným doprovodným programem. V případě zájmu individuálního termínu vyplňte přihlášku, kterou najdete níže pod textem. V případě potřeby, vám zapůjčíme i vestu.
KRUMLOVSKÉ JEZY: výlet na celý den, cena dle počtu zájemců od 1290 Kč až 1790 Kč 

Mohou se konat o víkendu i ve všední den.


Termíny: Jednodenní 30.6.2024

 

                Dvoudenní 13.-14.7.2024

 

Poptávejte termíny a přihlaste se prosím přes sms, nebo volejte 606680839 / 608060893, nebo pomocí emailu padlujporadne@seznam.cz


Výlet na paddleboardu, na který budete dlouho vzpomínat. Je velice dobrodružný, ale zvládne ho uplně každý i rodiny s malými dětmi od cca 4 let. Odjezd z Prahy v 8h (po dohodě odkud, společnou dopravou,...). 

Pojedeme na megabordech (pro 3, 4, 6lidí), klasických singlech paddleboardech a doublle paddleboardech.

Návrat počítejte kolem 20h (v parném létě do 21h) do Prahy.

Na vodu se nastupuje v cca 11-12h. Musíme před vyplutím vše nachystat, hlavně umístit auto do cílového místa.

 

Na sebe: vesta zdarma pro každého, při chladném počasí neopren (možnost vypůjčení od nás, cena 150,-), boty (buď vlastní, co nepadají z nohy, nebo naše -půjčovna 50-70 kč), helma (vaše - třeba i na kolo, nebo poptávejte u nás), hydro batůžek (možno od nás půjčit  30,-)

 

Oblečení na převlečení po dojetí si nachystejte do tašky a dá se do auta, které bude přistaveno u cíle. K oblečení, které si ze sebe sundáte při startu se dostanete až za 40-80 minut po dojetí. Proto doporučujeme vzít dvoje klasické oblečení a k tomu jedno na vodu. NENÍ vhodné s sebou tahat velký hydrobatoh s věcmi, bude vám překážet. 

Při sjíždění řeky a jezů je hodně pravděpodobný kontakt s vodou, ale bezpečný.

Na trase potkáme několik občerstvení.

 

 

 

VYŠŠÍ BROD: výlet na celý den, cena od 1390 Kč (při počtu 5 účastníků a více), cena 1790 Kč (4 účastníci)


Poptávejte termíny a přihlaste se prosím přes sms, nebo volejte 606680839 / 608060893, nebo pomocí emailu padlujporadne@seznam.cz

V ceně výletu: doprava tam i zpět, zapůjčení kvalitního paddleboardu na peřejnatou vodu odpovídající váze účastníka, zapůjčení pádla, vesty a přilby. Po celou dobu s vámi bude zkušený doprovod, který vám poradí kudy a jak plout. 

Odjezd bude z Prahy v 8 hodin ráno a pojedeme směr Vyšší Brod. Splouvat budeme do Zlaté Koruny (délka trati se může upravit podle vodního stupně a dovedností účastníků). Splouvá se celý den, po cestě je několik možností občerstvení, ovšem pití a malou svačinu doporučujeme vzít s sebou. V případě, že máte ve skupině lidi, kteří nemají zájem o paddleboard, ale chtějí se akce také účastnit, umíme pro ně zajistit kanoe, případně rafty za vylepšené ceny (Další detaily ohledně lodí a raftů domlouvíme po telefonu). Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Za příplatek 950 Kč na osobu je možno akci rozšířit na dvoudenní (Protáhne se tím naše trasa splouvání a přespávat se bude v kempu).