Novinky
Kurzy Kite a Windsurf

Kurzy pro kiteboarding a windsurfing pro léto 2024 jsou už vypsané a místa se pomalu a jistě plní. Pojeď s námi taky :) Termíny najdeš ZDE.

více
FIT SUP-začínáme cvičit

Léto už klepe na dveře a proto začínáme cvičit! Doufejme, že už nám počasí bude přát. Přijďte vyzkoušet a pravidelně chodit na lekce fit supu, což je balanční cvičení na...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jizera

JIZERA- BENÁTKY: výlet na celý den, cena od 750 Kč


Přihlaste se prosím přes sms, nebo volejte 606680839 / 608060893, nebo pomocí emailu padlujporadne@seznam.cz

 

Splouvání řeky Jizery cca 15 kilometrový usek, který zakončíme v  Káraným. Řeka jevhodná pro začínající paddleboardisty, kteří již mají alespoň malou zkušenost s jízdou, nebo s námi absolvovali první sjíždění řeky Berounky. Tento typ výletu je vhodný i pro děti. Nerušená plavba nejspodnějším úsekem JIZERY, kde potkáme jezy, které  přenášíme. Větší část plavby vede krajinou luk a polí, ale ocitneme se také v tichém světě borových lesů. Úsek je proložen několika mírnými pěřejnatými místy, která nejsou obtížná! Tyto peřeje jsou přehledné a není se čeho bát. Cestou je sice občerstvení, ale s nejistou otevírací dobou, a proto je dobré mít malou svačinu a pití s sebou. Pravděpodobně potkáme stánek se zmrzlinou, kávou a pítím.

 

Po celou dobu splutí jedete s doprovodem na našich paddleboardech s pádlem. Zapůjčíme NA POŽÁDÁNÍ nepromokavý vak a vestu (popřípadě neopren).

 

Cena 750,- /osoba. Při počtu 10 lidí

 

Každé splutí může mít jiný průběh.

 

 

 

MALÁ SKÁLA: výlet na celý den, cena s dopravou 1190Kč, s vlastní dopravou 990Kč

 

Poptávejte termíny a přihlaste se prosím přes sms, nebo volejte 606680839 / 608060893, nebo pomocí emailu padlujporadne@seznam.cz

 


V případě s naší dopravou se budeme scházet kolem deváté hodiny ranní v Praze (přesné místo setkání domluvíme po telefonu) a budeme vyrážet směr Malá Skála (zde se sejdeme v případě vaší vlastní dopravy). Z Malé Skály vyplujeme na paddleboardech po proudu směrem do Dolánek. V Dolánkách přesedneme z padddleboardů na koloběžky a pojedeme po cyklostezce Greenway podél řeky zpět do Malé Skály. Po cestě je několik možností občerstvení, ale určitě je dobré si vzít pití a menší svačinu. Návrat bude cca kolem 18 hodiny večer zpět do Prahy. V ceně výletu půjčení paddleboardu (adekvátní ke stavu řeky a vaší váze), vesta, helma, koloběžka a doprava.


V případě vlastní dopravy cena výletu 800Kč.